dodano: 2019-03-15 16:57:02 edycja: 2019-03-15 16:57:17 autor: 45 odsłon: 489

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE I INTENCJE MSZALNE II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 17 marca 2019

Waldemar Józef Zdunek (l.67, ul. Kolejowa)   został pożegnany liturgią pogrzebową.

We wtorek 19 marca świętujemy uroczystość św.Józefa – Oblubieńca NMP. Dodatkowo w południe zostanie odprawiona Msza św. z uroczystości (godz. 12.00).

Spowiedź przygotowująca do Komunii św. wielkanocnej przewidziana jest wobec wystawionego Najświętszego Sakramentu w Niedzielę Palmową 14 kwietnia.  

W tym dniu również uroczyście zostaną instalowane relikwie św. Franciszka z Asyżu na tablicy pamiątkowej pracowników Wolińskiego Parku Narodowego i międzyzdrojskich leśników, których Biedaczyna z Asyżu jest Patronem. Zostaną też uroczyście wymienione paschały z naszą partnerską parafią w niemieckim Heringsdorfie.

Ministranci, jak co roku, przygotują palmy do poświęcenia.

Organizujemy wyjazd na Misterium Męki Pańskiej, w aranżacji kleryków Seminarium Duchownego w Szczecinie. Wyjazd w dniu 6 kwietnia o godz.18.00. Koszt 25 zł. Zapisy u ks.Tomasza. 

Nie skończył się rok świętowania setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości; świadczą o tym wywieszone na polskich domach flagi narodowe.

Wszystkim  obecnym i osobom uczestniczącym w liturgii poprzez media: SZCZĘŚĆ BOŻE!                            

ks.  Marian Jan Wittlieb - proboszcz,    

ks. Tomasz  - wikariusz

 

LITURGIA MSZALNA Wejście  Ps Chwalcie, o dziatki, Najwyższego   akt pokutny Panie/Chryste/Panie, zmiłuj się nad nami! przygotowanie darów Ps Boga naszego chwalcieprzeistoczenie uwielbiajmy tajemnicę wiary  komunia św.  Ps. Szczęśliwy i nie zna kaźni dziękczynienie O, Józefie ukochany zakończenie recyt.: Niechaj będzie pochwalony przenajśw. Sakrament                   

 

INTENCJE MSZALNE

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 17 marca 2019

09.00   + Helena Garbacz (3/12)

10.30   +Joanna Jędrzejewska

12 00   +Wacława Nowacka=Kołodziejak (2/12)           

           16.45 GORZKIE ŻALE   

17.30   +Zbigniew Lemański   

 

PONIEDZIAŁEK 18 marca 2019 

09.00   +ks. kan. Edward Cegła

17.30   ++ Edward, Józefa Burakowska 

 

WTOREK 19.03.2019 Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP

09.00   +Stanisław Tadeusz Gospodarek (8/12)

12.00   +Józef Potrykus

17.30   +Dagmar Martynowski  

 

ŚRODA 20 marca 2019 

09.00   +Krystyna Drygalska (5/12)

17.30   +Bronisława Ścigajłło (127/12= 1 r.- zdj. zew.żałoby) 

 

CZWARTEK 21 marca 2019 

09.00   +Piotr Adam Jeziorny (4/12)

17.30   ++Helena Szendelmajer (41 r.),Leon Pacholski (40 r.)

 

PIĄTEK  22 marca 2019

09.00   ZA PARAFIAN   

            16.45 DROGA KRZYŻOWA

17.30  +Dominik Juliusz Suchłabowicz (4/12) 

 

SOBOTA 23 marca 2019 

09.00   +Anna Haftkiewicz (1/12)

17.30   +Szymon Karol Zwierzchowski (1/12)

 

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 24 marca 2019

09.00   +Krystian Andybur

10.30   +Krystyna Kiszkunas (5/12)

12 00    o Boże błogosławieństwo dla Tymona (5 ur.) i dziadka Edmunda (ur.)    

            16.45 GORZKIE ŻALE

17.30   +Bożena Zakrzewska (1 m.)


15 marca 15 marca 45 489