ogłoszenia na 34 nz

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA 26 listopada 2017 - Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla wszechświata. Wizytacja kanoniczna  - JE ks. abp prof. Andrzej Dzięga, metropolita szczecińsko-kamieński

Czytanie wypominków zakończymy w ostatnim dniu listopada, tj. w czwartek 30. dnia miesiąca.
I-piątkowa spowiedź miesięczna trwać będzie od godz. 16.00 i po Mszy św. wieczornej do 19.00

W I sobotę miesiąca wynagradzamy Niepokalanemu Sercu Najśw. Maryi Panny i modlimy się za chorych obłożnie międzyzdrojan, których po Mszy św. porannej odwiedzi z Komunią św. ks.Tomasz.

Adwentowy Dzień Skupienia 17 grudnia poprowadzi ks. Ignacy Stawarz, ojciec duchowny kapłanów dekanatu Świnoujście. Jednym z akcentów grudniowego dnia skupienia będzie wspólnotowa adoracja Najświętszego Sakramentu (w miejsce I czwartku miesiąca). Taki dzień jest u nas czasem spowiedzi przygotowującej do wieczerzy wigilijnej i komunii świątecznej.

Na wigilijną niedzielę 24 grudnia przygotujmy ostatnią zwrotkę kolędy „Wśród nocnej ciszy” – „I my czekamy na Ciebie, Pana”.

Na rozpoczęcie Adwentu w przyszłą niedzielę 3  grudnia zostaną poświęcone opłatki  i świece wigilijne.

Przy ikonie MB Nieustającej Pomocy zostanie ustawiony adwentowy kosz jałmużniczy.

W przedsionku kościoła jest umieszczony plakat o organizowanej przez ks. Tomasza pielgrzymce do Ziemi Świętej w dniach 21-28 lutego 2018. Zapisy i informacje w zakrystii po Mszy św.

Wespół z 53 nowo wybierzmowanymi dzisiaj osobami dziękującymi za modlitwę,  serdecznie międzyzdrojan i gości pozdrawiam: Króluj nam, Chryste! Zawsze i wszędzie! SZCZĘŚĆ BOŻE!

ks. Marian Jan Wittlieb, proboszcz