REKOLEKCJE DLA MŁODZIEŻY W CZASIE FERII ZIMOWYCH 2019

Zapraszamy młodzież z naszej parafii na bezpłatne rekolekcje organizowane w okresie szkolnych ferii zimowych. W dniach 28 stycznia - 9 lutego 2019 r. odbędzie się 5. serii rekolekcji. Serie rekolekcyjne odbędą się w trzech miejscach: Niechorzu, Myśliborzu i Trzęsaczu. Do udziału w rekolekcjach zapraszamy młodzież, chłopców i dziewczęta, ze szkół podstawowych klas z VII i VIII oraz uczniów pierwszych klas szkół ponadpodstawowych.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, o uczestnictwie będzie decydować kolejność zgłoszeń. Osoby niepełnoletnie zobligowane są do dostarczenia prowadzącemu rekolekcje zgody rodziców na konieczne zabiegi medyczne, której wzór przedstawiamy w załączniku.

Zapisy na rekolekcje u katechety ks.Tomasza.

Uczestnicy rekolekcji proszeni są o zabranie ze sobą Pisma Świętego, legitymacji szkolnej, śpiworu i dobrego humoru. Można zabrać również jakiś instrument muzyczny, oczywiście jeżeli potrafisz na nim grać. Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią pamiętaj o zaświadczeniu rodziców, które musisz wypełnić i zabrać ze sobą na rekolekcje (w załączniku). Rekolekcje, na które się wybierasz są nieodpłatne, co nie oznacza, że nic nie kosztują. Twój udział w rekolekcjach opłacają parafie Archidiecezji Szczecińsko-Kamieńskiej.

Seria I
Data: 28-31 stycznia 2019 (przyjazd do godz. 13.00 – rozpoczęcie i zakończenie obiadem)
Miejsce: Dom Rekolekcyjno-Wypoczynkowy Zgromadzenia Sióstr Służebniczek NMP NP w Niechorzu (ul. Pocztowa 6)
Ilość miejsc: 38