loading...

Aktualności

Środa 23 lipca 2017
Zamknij wpis

Wyjazd na Misterium Męki Pańskiej do Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie 6 kwietnia 2019 r.

Alumni i przyjaciele Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie zapraszają na Misterium Męki Pańskiej pt. „Ecce Homo". W tegorocznym spektaklu opartym o teksty Pisma Świętego i literaturę religijną cofniemy się do wydarzeń sprzed ponad dwóch tysięcy lat.

Co wydarzyło się w ostatnim dniu życia Jezusa z Nazaretu? Jak wobec niesłusznych oskarżeń zachowali się jego najbliżsi towarzysze? Co takiego stało się na dworze Poncjusza Piłata i kto odpowiedzialny jest za wydanie ostatecznego wyroku? Do wspólnych poszukiwań odpowiedzi na te i inne pytania dotyczące męki i śmierci Jezusa w świetle nieskończonej miłości jaką odsłania przed nami Drzewo Krzyża zapraszamy do Kościoła Seminaryjnego przy ul. Papieża Pawła VI nr 2 dnia 6 kwietnia 2019 o godzinie 20:00.

Wyjazd z Międzyzdrojów o godz.18.00 z przystanku autobusowego przy Muzeum WPN. Koszt 25 zł. Zapisy u ks.Tomasza.