loading...

Aktualności

Środa 23 lipca 2017
Zamknij wpis

Dni Młodzieży w Goleniowie 1-3 maja 2018

Jak co roku podczas majówki organizujemy wyjazd na Archidicezjalne Dni Młodych do Goleniowa. Zapisy u katechetów.

http://ichtis.info/archidiecezjalne-dni-mlodych-goleniow-2018/6219

Elektroniczne zapisy uczestników będą trwały do 25 kwietnia br.

 

 Zapraszamy również do oglądania i udostępniania krótkiego video zaproszenia na to spotkanie: https://www.youtube.com/watch?v=NSvBiOIR428

 

 

Archidiecezjalne Dni Młodych – Goleniów 2018

1. Do Dni Młodych w Goleniowie pozostało tylko 25 dni. Do dnia dzisiejszego zarejestrowało się już 110 uczestników zgłoszonych przez 15 opiekunów z parafii i wspólnot podanych niżej. Zachęcamy do zgłaszania nowych opiekunów grup i uczestników na stronie www.zapisy.ichtis.info oraz do uzupełniania danych. Elektroniczna rejestracja uczestników potrwa do 25 kwietnia br. Zapraszamy wszystkie parafie do zapisywania uczestników Dni Młodych, tak aby każdy dekanat był reprezentowany. O wyborze warsztatów decyduje kolejność zgłoszeń.

2. W programie tegorocznych Dni Młodych pojawią się trzy nowości: gra miejska pt. „Bieg samarytański” – rywalizacja grup; Wielki Konkurs Wiedzy Religijnej oraz teatralne widowisko plenerowe pt. „Pieśń o Franciszku” w wykonaniu Teatru A. Szczegóły i informacje dla opiekunów grup zamieszczamy w załączniku.

3. Uczestnikom Dni Młodych w Goleniowie proponujemy nabycie pamiątkowej koszulki uczestnika w cenie 10 zł. Opiekunów grup prosimy o wcześniejsze składanie zamówień dla swojej grupy. W zamówieniu przesłanym do dnia 15 kwietnia br. na adres mailowy: info@ichtis.info należy podać rozmiar, kolor i ilość zamawianych koszulek. W temacie wiadomości prosimy wpisać: „Zamówienie koszulek: imię i nazwisko opiekuna grupy”, a w treści określić ilość, zaznaczając kolor (różowy lub zielony) i rozmiar (S, M, L, XL).

4. Zapraszamy również do oglądania i udostępniania krótkiego (1:23 min) video zaproszenia na to spotkanie: https://www.youtube.com/watch?v=NSvBiOIR428 oraz obejrzenia filmu głównego full HD (30 min.) promocyjno-reportażowego z ubiegłorocznych Dni Młodych w Goleniowie: https://www.youtube.com/watch?v=9dECR3ebeWA&t=1s.

5. Przypominamy także, że na portalu społecznościom Facebook funkcjonuje oficjalny profil Dni Młodych: www.facebook.com/archidiecezjalnednimlodych. Zapraszamy do odwiedzania i „polubienia” tego profilu na Facebook`u oraz udostępniania go dalej. Zostało także utworzone wydarzenie na Facebook`u, do którego można dołączyć pod adresem: https://www.facebook.com/events/178253489474134/.

6. Informujemy równocześnie, że do szkół i parafii zostały przekazane ulotki, plakaty oraz film DVD, przedstawiający trafnie atmosferę Dni Młodych.