OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE I INTENCJE MSZALNE XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA 3 listopada 2019
Dziś po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
Wypominki odprawiane będą przez cały listopad od poniedziałku do piątku o godz. 16.45.
Zachęcamy, aby do 8 listopada skorzystać z Odpustów Zupełnych, które możemy ofiarować za dusze w czyśćcu cierpiące. Czynimy to przez pobożne nawiedzenie kościoła lub cmentarza i odmówienie modlitw: Ojcze nasz i Wierzę w Boga, oraz będąc w stanie łaski uświęcającej (po spowiedzi) przyjmując Komunię św. i ofiarując modlitwę w intencji Ojca Świętego.
Do piątku 8 listopada proszę zgłaszać dzieci do chrztu świętego, który, jak poproszono, będzie udzielony 10 listopada. Następna taka uroczystość przewidziana jest dopiero po Adwencie na Święta Bożego Narodzenia.
Uprzejmie proszę, jeśli jeszcze nie są, aby 11 listopada nasze domy (obowiązkowo!) zostały przyozdobione polskimi barwami.
W czwartek 28 listopada o godz. 17.30 za dusze, które już nie mają żyjących krewnych, a tworzyli z nami ziemską wspólnotę parafialną, zostanie odprawiona uroczysta Msza święta żałobna.
Są jeszcze książeczki z modlitwami na każdy dzień za zmarłych oraz tomik z nauką Kościoła o Czyśćcu i naszej pomocy duszom czyścowym.
Międzyzdrojanom i Gościom na mocne przekonanie, iż Pan Bóg również po ziemskiej śmierci troszczy się o nas: SZCZĘŚĆ BOŻE!
ks. Marian Jan Wittlieb, proboszcz
Liturgia mszalna
Wejście: Oto Pan Bóg przyjdzie 3x
Przygotowanie darów: Jeden chleb 1
Komunia św.: Idzie, idzie Bóg prawdziwy 1nn
Dziękczynienie: Kłaniam się Tobie 1-2
Zakończenie: Pod Twą obronę 2: Czy toń spokojna
XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA 3 listopada 2019
09.00 +ks. Henryk Cabała
10.30 +Roman Piróg (12/12–1r.=zdjęcie zewn. żałoby)
12.00 o Boże błog. dla Tomasza Karola w 50 urodziny
17.30 ŻYWY RÓŻANIEC: ++zmarli członkowie Żywego Różańca i dusze w czyśćcu cierpiące
PONIEDZIAŁEK 4 listopada 2019- św. Karola Boromeusza
09.00 o Boże błog. dla Sióstr Boromeuszek i dla ks. kapelana Stanisława Diakowa (60 r. święceń kapłańskich) z prośbą o powołania zakonne i kapłańskie
17.30 +Henryk Skrzypczak (6/12)
WTOREK 5 listopada 2019
09.00 Konstanty Darkowski
17.30 +Stefania Rychel (8/12)
ŚRODA 6 listopada 2019
09.00 +Barbara Wittmann (1 m.)
17.30 +Stanisława, Władysław–Czyżak; bracia: Piotr, Marian, Henryk
I CZWARTEK 7 listopada 2019
09.00 +Janina Józefa Sołtys (5/12)
17.30 +Waldemar Józef Zdunek (8/12)
PIĄTEK 8 listopada 2019
09.00 +Stefania (8 r.), Jan, Krystyna, Jerzy, Irena, Józef Laskowscy
17.30 +Teresa Jerysz (7/12)
SOBOTA 9 listopada 2019
09.00 +Bożena Zakrzewska (9/12)
17.30 +Szymon Karol Zwierzchowski (9/12)
XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA 10 listopada 2019
09.00 +Lech Łopaciński (2 r.)
10.30 +Stefan Korcz, ++z rodziny
12.00 +Karol, Wiktoria Olechnowicz; ++z rodziny Tomczaków
17.30 o Boże błog. dla nowo ochrzczonych, rodziców i chrzestnych
x.TT