dodano: 2020-07-02 12:10:32 edycja: 2020-11-06 19:02:12 autor: 1 odsłon: 2036

Poradnictwo rodzinne

Poradnictwo Rodzinne przy Parafii rzymskokatolickiej pw. św. Piotra Apostoła w Międzyzdrojach

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy w godzinach czynnej kancelarii

- we wtorki w godz. 16.00-17.00

- w czwartki w godz. 19.30-20.30

- w soboty w godz. 10.00-12.00

Jeśli to możliwe, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny lub e-mail: parafia@miedzyzdroje.pl

Świadczymy nauki przedmałżeńskie i nauki przygotowujące do życia w małżeństwie i rodzinie w ramach Poradnictwa Rodzinnego

Narzeczeni zobowiązani są do uczestnictwa w naukach przedmałżeńskich i spotkaniach w poradnie rodzinnej.

Na pierwsze spotkanie umawiają się na min. 6 miesięcy przed planowanym ślubem.

Na spotkania w ramach przygotowania do małżeństwa należy umawiać się zawsze we dwoje.

Współpracujące z nami szczecińskie instytucje wspierające małżeństwo i rodzinę:

Kursy przedmałżeńskie on-line prowadzi poradnia Donum Vitae ze Szczecina:

Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną Fundacja Donum Vitae, współpracująca z Wydziałem Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej Szczecińsko - Kamieńskiej, informuje o możliwości przygotowania do sakramentu małżeństwa w formie on-line. Pomimo takiej formy zapewniamy, że dokładamy starań aby kurs był przestrzenią na spotkanie i dialog. Wraz ze współpracującą z nami kadrą doradców życia rodzinnego i księży, dbamy o wysoki poziom merytoryczny i wyczerpujące omówienie zagadnień, które kurs obejmuje.

Już 17 listopada, we wtorek (godziny wieczorne), rozpocznie się najbliższy kurs dla narzeczonych.
Kolejny kurs rozpocznie się 22 stycznia 2021r.

Daty wszystkich kursów zaplanowanych na rok 2021 dostępne są na naszej stronie internetowej www.poradnia.donumvitae.pl, zapisy odbywają się poprzez formularz na stronie: http://poradnia.donumvitae.pl/zgloszenia-na-kurs/

Proponowany kurs dla narzeczonych, chociaż nie jest prowadzony przy żadnej parafii, a jego koordynatorem jest Fundacja Donum Vitae, posiada akredytację Wydziału Duszpasterstwa Rodzin Kurii Metropolitalnej Szczecińsko-Kamieńskiej. Każdy uczestnik kursu otrzyma świadectwo jego ukończenia. Szczegółowy harmonogram spotkań oraz informacje dotyczące uczestnictwa (zalogowania się) i udziału w spotkaniach on-line przekazane będą uczestnikom z odpowiednim wyprzedzeniem. Obowiązuje opłata za kurs.

W razie dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu: 882 024 488 lub e-mail: rejestracja@donumvitae.pl

Serdeczne Bóg zapłać za przekazanie informacji narzeczonym,

Jolanta Kamola
Fundacja Donum Vitae.