Relacja z Wielkopostnych Rekolekcji szkolnych

W tym roku ten szczególny czas poprowadził ks.Tomasz Ryczek wraz z grupą młodzieży z Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży z Rzeszowa.

Dzieci i młodzież, oprócz prac w szkole, spotykały się codziennie w kościele na nauce rekolekcyjnej, gdzie nie zabrakło modlitewnego śpiewu, odgrywania scenek, historyjek, a nawet zobaczyliśmy krótki, pouczający filmik. Była tez okazja do adoracji Najświętszego Sakramentu, Spowiedzi św. Podsumowaniem tego czasu była wspólna Eucharystia. W trakcie rekolekcji klasy młodsze obejrzały ciekawą animację ,,Największy z cudów" o Eucharystii. Klasy starsze udały się do kina na film ,,Cudowny chłopak", który spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Dziękujemy wszystkim zaangazowanym w przeprowadzenie tych rekolekcji.