• O poświęceniu relikwiarza w Międzyzdrojach

W Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP (8 grudnia 2016 r.) międzyzdrojski proboszcz ks. prałat dr Marian Jan Wittlieb, w asyście wikariusza ks. Tomasza i służby ołtarza, w liturgii oprawionej  muzycznie przez „Scholę ‘Confido’”, pośród zebranego Ludu Bożego dokonał poświęcenia relikwiarza, znajdującego się u stóp Międzyzdrojskiej Matki Bożej Świętych w Piotrowej świątyni na Królewskim Wzniesieniu w mieście uznawanym za „Perłę Bałtyku”.

21 lipca 2017r. 914 5
  • Międzyzdrojskie Sacrum et Profanum - muzyczna promocja

„Muzyka jest bogatym językiem do pomnażania dobra i piękna wśród ludzi, aby potrafili mądrze podziwiać stworzone Niebo i Ziemię”. Pragnę zaprezentować pierwszy w historii miasta Międzyzdrojów i Parafii pw. św. Piotra Apostoła, wspólnie wydany album muzyczny pt.: „Międzyzdrojskie Sacrum et Profanum”.

21 lipca 2017r. 926 4
  • Pielgrzymka międzyzdrojskich dzieci I-komunijnych do sanktuariów fatimskich Szczecina

W przeżywanym obecnie roku fatimskim związanym ze 100-leciem objawień Matki Bożej,  dniu 10 czerwca br. odbyła się autokarowa pielgrzymka dzieci wraz z rodzicami jako dziękczynienie za dar I Komunii św. do sanktuariów fatimskich Szczecina.

21 lipca 2017r. 936 3
  • Pielgrzymka międzyzdrojskich ministrantów w ramach VII Ogólnopolskiego spotkania LSO w Poznaniu

W dniach 16-17 czerwca br. reprezentacja międzyzdrojskiej liturgicznej służby ołtarza brała udział w VII Ogólnopolskiej Pielgrzymce Ministrantów i Lektorów w Poznaniu. Hasło spotkania: „Idźcie i głoście” - miał nam pomóc odkryć osobiste powołanie, dać szansę bycia świadkiem Chrystusa, wreszcie wzmocnić się wspólną Eucharystią. Zaproszenie podjęło blisko 2,5 tysiąca uczestników.

12 grudnia 2017r. 916
  • OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE I INTENCJE MSZALNE NA WIELKANOC 1 kwietnia 2018