OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE I INTENCJE MSZALNE NA WIELKANOC 1 kwietnia 2018

Dziękujemy wszystkim za nadesłane i wypowiedziane życzenia wielkanocne, w sposób szczególny kierujemy dla naszej wspólnoty parafialnej życzenia ks. Arcybiskupa Andrzeja Dzięgi.

Pożegnaliśmy w Wielkim Tygodniu:  śp. Zofię Konieczną (l. 104, ul. M.C.Skłodowskiej). Polecamy ją Miłosierdziu Bożemu.

Sakramentem chrztu świętego zostali obdarowani: Maria Anna Bartkiewicz, Franciszek Henryk Jóźwiak, Vivien Venus Dobrowolska, Jakub Artur Nowakowski, Filip Andrzej Wierzbicki, Lena Justyna Banaszewska, Patryk Robert Hagaj, Oliwia Czesława Turek.

Liturgia w oba dni świąteczne według porządku niedzielnego o godz. 9.00, 10.30, 12.00 i 17.30.

W Poniedziałek Wielkanocny ofiarujemy nasze datki Wydziałowi Teologicznemu Uniwersytetu Szczecińskiego i Katolickiemu Uniwersytetowi Lubelskiemu.

W tym tygodniu Oktawy Wielkanocnej przeżywamy I czwartek miesiąca, gdzie po Mszy św. wieczornej odbędzie się Adoracja NS do godz. 19.00. W I piątek zapraszamy do spowiedzi wielkanocnej od godz. 16.00, w I sobotę odwiedzimy z posługą sakramentalną chorych Międzyzdrojan.

Przyszła niedziela Miłosierdzia Bożego otwiera Tydzień Miłosierdzia. W Wielki Piątek Koronką do Miłosierdzia Bożego rozpoczęliśmy nowennę przygotowującą nas do tej uroczystości. Święta Siostra Faustyna, apostołka Jezusa Miłosiernego, której szczątki przechowujemy także w naszym relikwiarzu, zostanie uczczona Koronką do Miłosierdzia Bożego przed każdą Mszą świętą. Ofiary składane w najbliższą niedzielę do puszek i przekazane Caritas diecezjalnej będą  przeznaczone na utrzymanie ośrodków dla bezdomnych i samotnych matek w naszej archidiecezji.

Od 1. do 3. maja w Goleniowie spotyka się młodzież archidiecezji szczecińsko-kamieńskiej. Zapisy i Informacje u katechetów.

Dziękując wszystkim za wspólna modlitwę i ofiarność w przygotowaniu naszej świątyni i liturgii (LSO, Scholii Confido, grupom duszp., ludziom dobrej woli), na cały okres Świąt Wielkanocnych naszym Parafianom, Międzyzdrojanom i Gościom, wraz ks. Józefem i w duchowej łączności z ks.prob. Marianem, a także z ks.prob. Frankiem Hoffmanem i jego Parafianami z partnerskiej parafii w Heringsdorfie, składamy serdeczne:  Wesołych Świat!; (EN) Happy Easter; (DE) Frohe Ostern!; (IT) Buona Pasqua!; (FR)Joyeuses Pâques!; (ES)¡Felices Pascuas!; (S) Glad Påsk!; (UA) Христос Воскрес! (Khrystos Voskres!) SZCZĘŚĆ BOŻE!

wz. ks. Tomasz - wikariusz

Pieśni na Wielkanoc
W: Wesoły nam dzień

O:  Nie zna śmierci

K: Zwycięzca śmierci

D: Ciebie Boga wysławiamy

Z: Otrzyjcie już łzy

Intencje Mszalne w Oktawie Wielkanocy

WIELKA SOBOTA 31 marca 2018 - WIELKANOC
22.30 LITURGIA WIGILII PASCHALNEJ: 1.+Leon Ciosmak (5/12); 2.+Wojciech Michał Słodwiński (3/12)

NIEDZIELA WIELKANOCNA 1 kwietnia 2018

09.00   chrzcielna: w int. dzieci, rodziców i chrzestnych
10.30   Za Parafian: z int. Żywego Róż.: o powołania kapł.

12.00   +Stefan Wośko (int. od rodz. Półtoraków i Henryka Cimer z Kalwarii Zebrzydowskiej)
17.30   +Krzysztof Patryk Borzęcki (2r.) i zm. z rodz. Piech i Bożęckich

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 2 kwietnia 2018

09.00   +Daniela Woropaj (10/12)
10.30   dziękczynna w int. Lucyny Król z ok. 90 urodzin

12.00   1.+Ryszard Borowiecki (im.); 2. O błog. Boże dla syna Mariana z rodziną

17.30   +Stanisław Kobiak (25 r.)

WTOREK WIELKANOCNY 3 kwietnia  2018
09.00   O błog. Boże dla Ryszarda
17.30   +Jerzy Kania (10/12)

ŚRODA WIELKANOCNA 4 kwietnia  2018
+Władysława Wiewiórkowska
17.30   +Urszula Marianna Harwacka (11/12)

I CZWARTEK WIELKANOCNY 5 kwietnia 2018
++ks. Kazimierz Sałternik, ks.Kazimierz Janas
17.30   dzięk. za dar życia Aleksandra z prośba o Boże błog.
           Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 19.00

I PIĄTEK WIELKANOCNY 6 kwietnia 2018
   +Barbara Wilczyńska (8 r.)

16.00 – Spowiedź pierwszopiątkowa
+Monika Zyta Matuszewska (11/12)

I SOBOTA WIELKANOCNA 7 kwietnia 2018
09.00   w int. chorych i cierpiących Międzyzdrojan

Odwiedziny sakramentalne chorych

17.30   +Janina Czerec (3 r.)

II NIEDZIELA WIELKANOCNA 8 kwietnia 2018 - NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

09.00   ++Marianna, Stanisław Lindorf