SPARAWOZDANIA

• SPRAWOZDANIE STATYSTYCZNE I GOSPODARCZE 2014.12.31

I  LICZEBNOŚĆ Na terenie naszej parafii pw. św. Piotra Apostoła, która nosi to szczytne imię jako jedyna parafia rzymskokatolicka  na Pomorzu Zachodnim i należy do dekanatu Świnoujście w archidiecezji metropolitalnej szczecińsko-kamieńskiej – na początku 2014 roku zostałozameldowanych 5 438 osób, którym służy dwóch duchownych katolickich.

11 grudnia 2017r. 2661
  • Sprawozdanie okresowe 2005-2010

S P R A W O Z D A N I E z działalności Parafialnej Rady Duszpasterskiej Międzyzdrojów II kadencji 2005 - 2010. Spotkanie organizacyjne odbyło się 16 października 2005 roku. Na zaproszenie proboszcza parafii w (byłym) pokoju kominkowym plebanii  zapoznano się powtórnie ze Statutem Rady, zaproponowano tzw. "listę funkcji i reprezentacji". Notatka z tego spotkania podkreśla: "(...) każdy uczestnik (...) staje się niejako liderem w powierzonym sobie zadaniu i może sobie dobierać współpracowników do zrealizowania zamierzenia". W ten sposób Rada Duszpasterska spełniając urząd doradczy wobec proboszcza, rządcy wspólnoty parafialnej, wypełnia mandat ewangelizacyjny i apostołowania, wciągając weń wiele innych osób do troski w potrzebach własnego kościoła (zob. 5.Przykazanie kościelne).

10 grudnia 2017r. 2222