loading...

16 października (2018)

SZLACHETNA PACZKA - POSZUKIWANI WOLONTARIUSZE

W tym roku SZLACHETNA PACZKA po raz drugi dotrze do potrzebujących rodzin w naszym mieście i podaruje im impuls do zmiany swojego życia. Aby tego dokonać potrzebni są wolontariusze, którzy odwiedzają rodziny i pomogą tym, którzy stracili wiarę w to, że sami mogą poradzić sobie w życiu.

15 października (2018)

CZUWANIE NOCNE MŁODZIEŻY

Zapraszamy młodzież naszej parafii na wyjazd na Modlitewne Czuwanie Nocne Młodzieży, które będzie miało miejsce 19/20 października br. w budynku Arcybiskupiego Wyższego Seminarium Duchownego w Szczecinie.

15 października (2018)

Z Maryją na pielgrzymim szlaku niepodległości

Przeżywając na Międzyzdrojskim Królewskim Wzniesieniu Rok związany z 100 rocznicą odzyskania przez Polskę Niepodległości, w środę 26 września 2018 r. z błogosławieństwem ks. proboszcza prałata dra Mariana Jana Wittlieba wyruszyliśmy na pielgrzymkę autokarową śladami polskości i świętych ziemi świętokrzyskiej i sandomierskiej, dołączając jak wiele parafii, do archidiecezjalnego, już 47. pielgrzymowania do Jasnogórskiej Matki Kościoła – Patronki Pomorza Zachodniego. 

6 października (2018)

MSZA ŚW. NA LESNEJ POLANIE WPN KU CZCI ŚW. FRANCISZKA Z ASYŻU

Zapraszamy w niedzielę 7 października o godz. 15.00 na Leśną Polanę Mszalną, aby wraz z pracownikami Wolińskiego Parku Narodowego i Nadleśnictwa Międzyzdroje, w duchu św. Franciszka z Asyżu, prosić o Boże błogosławieństwo dla wszystkich, którzy opiekują się przyrodą. W sposób szczególny zapraszamy na duchowy spacer rodziny z dziećmi. Na zakończenie Eucharystii poświęcony zostanie ogień i  jabłka.

więcej aktualności ...