loading...

1 sierpnia (2019)

DELEGACJA PARTNERSKA Z BIAŁORUSI W MIĘDZYZDROJACH

W Międzyzdrojach mieszka wiele osób, podobnie jak na całym Pomorzu Zachodnim, których przodkowie przyjechali na „Ziemie Odzyskane” po II wojnie światowej ze Wschodu, min. z Ukrainy, Białorusi, Litwy. Tutaj pozakładali rodziny, tutaj urodziły się ich dzieci, tutaj zaczęli tworzyć nowe więzy.

1 sierpnia (2019)

"ZAPYTAJ TATĘ CZY 100-KĘ BIERZE NA KLATĘ"

We wtorek 23 lipca br. na międzyzdrojskiej Promenadzie Gwiazd gościliśmy znanego rapera-pedagoga Dobromiła Makowskiego w ramach projektu profilaktyczno-ewangelizacyjnego „Zapytaj tatę czy 100-kę bierze na klatę!”. Jest to pomysł muzyczno-sportowy z wartościami skierowany do mężczyzn pełniących funkcje taty, bądź przygotowujących się do tej ważne służby. 

1 sierpnia (2019)

FILMOWE MISJE U STÓP KRZYŻA

Międzyzdroje, nadmorski kurort wypoczynkowy słynie z piękna krajobrazu, położenia, powietrza, ale także z prowadzonych działań na polu kultury i duchowości. Od 15 lipca do 22 lipca br. w międzyzdrojskim kościele pw. św. Piotra Apostoła przeżywano w wyjątkowy sposób duchowy czas skupienia w ramach diecezjalnej akcji ewangelizacyjnej „Misje u stóp Krzyża”.

więcej aktualności ...