MSZE ŚW.

Liturgia świąteczna

9.00 (12.00) 17.30

w lipcu i sierpniu 9.00 (12.00) 19.00

Spowiedź w dni powszednie przez pół godziny przed liturgią mszalną (I piątek miesiąca od 16.00)

Konfesjonał-rozmównica duszpasterska (Kaplica Pojednania) piątek po liturgii wieczornej

Różaniec codziennie 17.00

(lipiec sierpień 18.30, maj październik listopad 16.45)

Koronka do Miłosierdzia Bożego poniedziałek - sobota 8.45

Godzinki ku czci NMP niedziela 8.30

Nieszpory we Mszy św. II niedziela miesiąca 17.30

Nowenna do MB Nieustającej Pomocy środa po Mszy św.

Nabożeństwo do św. Piotra Apostoła - patrona parafii i miasta czwartek przed wieczorną liturgią mszalną

liturgia niedzielna  (Kościół ul. Lipowa 8)

od września do czerwca

September - Juni June

sobota 17.30

Samstag  Saturday

niedziela  9.00 10.30  12.00  17.30

lipiec sierpień

Juli July August

sobota 17.30 19.00

Samstag Saturday

niedziela 7.00 9.00 10.30 12.00 17.30 19.00

liturgia codzienna

taeglich everyday

od września do czerwca   9.00 17.30

September - Juni June

lipiec sierpień  9.00 19.00

Juli July  August

liturgia świąteczna

Feiertage Solemnity

9.00 (12.00) 17.30

nabożeństwa

różaniec fatimski 17.00                            (maj październik listopad 16.45        lipiec  sierpień 18.30)

Der Fatima-Rosenkranz The Fatima-Rosary                 Mai May October November                      Juli July  August

koronka do miłosierdzia Bożego                                                                 poniedziałek-sobota 8.45

Der Rosenkranz zur Barmherigkeit Gottes  Chaplet of the Divine Mercy                Montag Monday - Samstag Saturday

godzinki  niedziela 8.30       Marianische Andacht Sonntag          Little Office of Our Lady Sunday

nieszpory II niedziela 17.30            Vesper      II Sonntag     II Sunday

nowenna do MB Nieustającej Pomocy   środa po Mszy św.

Maria der immerwaerenden Hilfe  Mittwoch nach der Messe / Novena to Our Mother of Perpetual Help Wednesday after the  Service

modlitwa piotrowa  czwartek przed liturgią wieczorną

Petrusgebet  Donnerstag vor der Abendliturgie          St. Peter-Prayer Thursday befor the Evening Service

PRZYSTĘPOWANIE DO KOMUNII ŚWIĘTEJ

Drodzy Goście, do Komunii świętej u nas podchodzimy środkiem kościoła, procesyjnie w dwóch rzędach (tak samo osoby z kaplicy). Po słowie „Amen” odchodzimy na boki, odnajdując swoje miejsce.

Liebe Gaeste, zur Kommunion bei uns geht man in der Mitte der Kirche (auch die Menschen aus der Kapelle). Nach dem Wort “Amen” – ausserum, bitte.

Dear Visitors,  if you are receiving Holy Communion, please approach us through the central nave of the church in a procession, in two rows  (This also applies the persons in the side chapel). Having said,  “Amen”, please move to the side of the church, and return to your seat.

Cari ospiti, alla Communione da noi si viene solo in mezzo della chiesa (anche la gente dalla capella). Dopo la parola “l’Amen”, torniamo al posto esternamente, lungo le banche.

PODZIĘKOWANIE

Naszym Gościom dziękuję za modlitwę. Niech Wam Bóg błogosławi. Do nowych spotkań!

Unseren deutsch betenden Gaesten, “Vergelt’s Gott! “ fuer das gemeinsame Gebet. Gott segne Euch!  Bis zum naechsten Mal!

A quelli che hanno pregato con noi le lingue romane, ringrazio. Dio Vi benedica! (Dieu Vous benisse! Hasta la vista!). Speriamo di rivederci.

English praying Guests! Thank you for your prayers. Have a good time in Międzyzdroje, and we look forward to seing you again. May God bless you!

Naszim miłym Gostiam na ruskom jazykje: spasiba za molitwu. Bog błagadarit wam!